Čeněk Růžička mě naštval v komentářích pod video příspěvkem Tomia Okamury

Čeněk Růžička mě naštval v komentářích pod video příspěvkem Tomia Okamury

Tomio Okamura se pochlubil na sociálních sítích s prohlášením, že policie obvinila dva vysoce postavené Romy , kteří  a teď citujeme : T.Okamura  “ Vyzývali k mému pobodání a odstranění mé osoby“ …..

Pod příspěvkem se ihned objevilo mnoho komentářů a to jak od majority, tak i od Romů. Nikdo si nebral servítky a co si budeme lhát, Češi si ty servítky neberou už delší dobu. A co pan Okamura? Tento pseudopolitik, nás po dlouhá léta používá jako svůj politický artikl /zboží, předmět obchodování/. Jsme jeho jistota, která mu umožní úspěch u voličů SPD.

A nebuďme pokrytečtí, jsme tah na hlasy voličů pro více politických stran. Zkrátka, nemá- li politik co nabídnout, my jsme tu jako řešení jeho problému . Zneužívání sociálních dávek, asociální chování a podobná témata, na to naštvaný český volič slyší pokaždé. Ale vraťme se k samotné kauze Romů v Novém Boru.

T.Okamura říká, že osoby ve videu, vyzývající k jeho likvidaci, jsou vysoce postavení romští lídři. Nevím kdo ho takto informoval, ale muž v příspěvku je jen obyčejný člověk s mentální poruchou. Nemluvě o tom, že romské organizace ihned po zveřejnění tohoto bludu, vydali společně prohlášení, ve kterém se distancují od takovýchto výroků.

To vše se dalo od SPD čekat. Je to šance, která se před volbami nesmí propásnout. Co mě štve jsou komentáře na sociálních sítích. Četl jsem jich mnoho. Facebook  T.Okamury se prohýbá osočováním Romů, emigrantů a dalších.

Na našich fb profilech  to není  jiné. Stejně žhavě diskutujeme, nadáváme a jistě k tomu máme pádné důvody. Okamura nás  přeci také nijak nešetří. Překvapující pro mě bylo to, že Čeněk Růžička v jednom komentáři napsal toto ….

Čeněk Růžička čím víc do něj budete prudit, tím víc českých voličů ho bude volit. to co děláte je kontraproduktivní.

Čeněk Růžička

a hloupí.

Můj názor

Čeněk Růžička je aktivista, který bojoval za likvidaci vepřína na místě bývalého koncentračního tábora v Letech u Písku . Za to mu patří můj obdiv i úcta.

Co se týče jeho komentáře, tak s tím nemohu souhlasit. Naopak mě uráží. Co je hloupého na naštvanosti lidí, kteří jsou neustále považováni za spodinu společnosti? Co je kontraproduktivního na komentářích pod příspěvkem plných lží?  Myslím , že nic. Nezapomínejme jak často jsme my Romové uráženi příznivci SPD, dokonce i samotným Okamurou, jenž nás nazval hrozbou pro  Českou republiku. Chcete neustále dokazovat někomu, kdo o to vůbec nestojí, že jste slušný, pracující a vzdělaný Rom? Proto jsme tam, kde nechceme být. Toto je naše zhouba. Myslíme si, že když se hezky oblečeme, budeme se vyjadřovat kultivovaně, Okamura a jemu podobní změní názor a budou nás brát jako sobe rovné. TO SE NIKDY NESTANE !!!

Společnost se změnila a radikalizovala. Dávno už neplatí rozumná argumentace, jde jen o získání politického vlivu a vytěžení bonusů z každé příležitosti. Romové nejsou hlavním tématem vládních jednání. Jsme na okraji zájmu společnosti, a vůči nám se plní jen povinnosti určené EU. Nic navíc, žádné úlevy ani bonusy. Potom se pan Růžička diví komentářům obyčejný lidí? Já ne. Jejich frustrace je velká a oprávněná, proto to není hloupé a ani kontraproduktivní.

autor : Petr Gina

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *