Špatná zkušenost s krizí Bohemia Energy

Špatná zkušenost s krizí Bohemia Energy

Romský aktivista E. V. a jeho zkušenost s převodem  plynu .
Jak jste na tom vy?
Dnes jsem si přečetl dopis od Innogy, kam jsem s dodávkou plynu byl automaticky převeden od Bohemia Energy na dobu 6 měsíců.
Mimo jiné se v dopisu uvádí: nelekejte se navýšení atd. Nemám se lekat? Z 4000,- Kč mi zálohy navýšily na 24420,-
Tato záloha je celý můj měsíční plat, ale je to záloha jen na plyn, samozřejmě máme v domě elektriku, vodné, stočné, svoz odpadů, Internet, pojištění, dále hypotéku, daň z nemovitosti, silniční daně, tak a musíme z něčeho žít, šatit se dodržovat hygienu a čas od času si dopřát i nějakou kulturu a věnovat se koníčkům. Suma sumárum, uspokojit takové náklady, by znamenalo, mít plat minimálně o 45000,- Kč více.
V každém případě budu hledat nového dodavatele plynu, ale půl života Radim lidem, organizoval jsem semináře v rámci finanční gramotnosti, ale teď se cítím být v koncích a myslím, že nejsem sám. Googloval jsem si dodavatele plynu a přiznám se, jsem ještě více zmatený a dokonce jsem se dočetl, že hledání relevantních informací v tomto směru je nad míru složité, neboť i energetické společnosti, přiznávají, že v současné době nedovedou poradit, především nízkopříjmovým obyvatelům.
Najde se přesto všechno, někdo, kdo by mi dokázal poradit, kam přejít s dodávkou plynu, aby to bylo pro mě únosné?
Měl bych ještě zmínit, že když jsem platil zálohu 4000,- každý rok jsem dostával zpět cca. 15-20 tisíc, v přeplatku zpět.
Dnes jsem četl příběhy starých lidí a mám obavu o budoucnost mnoha lidí v ČR.
V každém případě exekutoři budou mít opět ráj a střední třída obyvatel zmizí. Ceny energii je další vlna epidemie, na kterou zatím není vyvinutá žádná vakcína.
zdroj : facebook profile E.V.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *